اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
امروز سه شنبه 28 خرداد ماه سال 1398 | ورود | نقشه سایت | فارسی | English

تکریم ارباب رجوع

زمانی که اینجانب به لطف خداوند باریتعالی و اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر صحنه ، توفیق خدمتگذاری نصیبم گردید با وجود همه ی مشکلات پیش روی، اصل را بر تلاش نهاده و شعار غلط نمی شود، نمی گذارند و نمی توانیم را نفی کرده و کارکردن را سر لوحه جلسات مدیریتی و تصمیم گیری ها قرار دادم. امیدوارم این وظیفه سنگین وخطیر را بتوانم با بکارگیری تجربه چندین ساله در شهرداری به نحو احسن و درخور شأن این مردم عزیز به انجام برسانم و این امر محقق نخواهد شد مگر با مشارکت شهروندان و همراهی شورای محترم شهر و مدیران ارشد شهرستان و استان که کما فی السابق در انجام وظایف مدیریت شهری راهگشا خواهد بود.
منشور کار ما اقتدار و ارتقاء جایگاه شهرداری، احترام به حق و حقوق شهروندی، شتاب در خدمات رسانی و توسعه عمران و آبادانی و رفاه شهروندان بوده و هست. بنده همواره سعی نمودم خود را مدافع حق و حقوق شهروندی و بیت المال بدانم و به همه ی همکاران محترم خود نیز توصیه نموده و بر آن تأکید دارم تا همواره به فکر دفاع از حق و حقوق شهروندان محترم بوده و خود را در برابر مردم و پاسخگوئی به مشکلات آنان در مقام شهردار بدانند.
 
اینجانب سعی می کنم تا رعایت تکریم ارباب رجوع را در بین تمامی پرسنل خدوم شهرداری به عنوان یک فرهنگ نهادینه سازم، باشد که انشاءا... در این راه خداوند توفیقات لازمه را به بنده و همکارانم عنایت فرماید.
 
امیدواریم در سایه ی تعامل و همکاری تمامی مسئولان و مدیران کشوری، استانی ، شهرستانی و شهری و مردم بافرهنگ و گرانقدر شهر صحنه بتوانیم با به فعلیت رساندن تمامی ظرفیت ها در آینده ای نزدیک شاهد رشد، توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر صحنه عزیز باشیم . انشاءا...

کسي نيک بيند به هر دو سراي                                                  که نيکي نمايد به خلق خداي